IMO - Kancelaria Radców Prawnych Warszawa

Wizja - Misja - Strategia

IMO to akronim imion i nazwisk Partnerów: Ireneusz Mendrek Marcin Oksieniuk - czyli zespolenie kompetencji przy zachowaniu synergii

Założyciele

Ireneusz Mendrek
Radca Prawny
Marcin Oksieniuk
Radca Prawny

Kancelaria powstała w 2015 roku z pasji do prawa oraz chęci niesienia pomocy prawnej. Jej założycielami jest dwóch przyjaciół, radców prawnych posiadających wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego. Misja, cele i zasady działania Kancelarii zostały określone przejrzyście i konkretnie.

Satysfakcja naszych Klientów z poziomu świadczonych przez nas usług jest naszą misją, zaś osiągnięcie tego celu opieramy na wzajemnym zaufaniu, które determinuje kierunek naszych działań w tej sferze. Należymy do samorządu zawodowego Radców Prawnych, a ta przynależność zobowiązuje. Cechują nas wysokie standardy etyczne a o każdym obszarze naszego funkcjonowania myślimy w kontekście zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług.

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie prawnego bezpieczeństwa interesów naszych Klientów. Traktujemy tę kwestię z należną jej powagą. Zapewniamy Indywidualne podejście, Maksymalne zaangażowanie a przede wszystkim Odpowiedzialne rozwiązania [IMO]. Dbamy, aby powyższe było zakorzenione w naszej codziennej kulturze pracy i we wszystkim, czym się zajmujemy.

Partnerzy zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym są zwolennikami maksymy Impossible Is Nothing.
Radcowie prawni z Kancelarii są członkami Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie
Okręgowa Izba Radców Prawnych
Ireneusz Mendrek
Radca Prawny, Partner Zarządzający w Kancelarii Mendrek Oksieniuk Sp. p.
Zawodowo

Cywilista, prawnik specjalizujący się od ponad dekady w sprawach dotyczących hoteli i branży turystycznej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Od 2008 r. związany ze spółką Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. właścicielem trzech wiodących marek w Warszawie: MDM, Metropol i Polonia Palace Hotel. Od 2015 r. Partner Zarządzający w Kancelarii Mendrek Oksieniuk Sp. p. Posługuje się biegle językiem angielskim.

Prywatnie

Biegacz, sportowiec, amator dobrej kuchni – zarówno czynny jak i bierny.

Warszawa, Polska

Marcin Oksieniuk
Radca Prawny, Partner Zarządzający w Kancelarii Mendrek Oksieniuk Sp. p.
Zawodowo

Specjalista prawa gospodarczego, w tym w szczególności prawa finansowego oraz bankowego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył aplikację przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Od 2005 r. związany z sektorem bankowym. Zaś od 2015 r. Partner Zarządzający w Kancelarii Mendrek Oksieniuk Sp. p. Posługuje się biegle językiem angielskim.

Prywatnie

Prywatnie człowiek ciekawy życia i wytrwale szukający idealnych rozwiązań; pasjonat muzyki, lubiący filiżankę dobrego espresso w połączeniu z wciągającą lekturą.

Warszawa, Polska
Bądź bliżej nas i obserwuj IMO w socialmedia
Copyright IMO 2022
Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Mendrek Oksieniuk Sp. p. Dokładne informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych zostały zawarte w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.
Obserwuj nas